top of page

TESLİMAT VE İADE

Teslimat 

Alışverişiniz en geç bir (1) iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir. Teslimat süresi kargo çalışma hızına göre değişim göstermekte olup, İstanbul içi gönderimlerde ortalama iki (2) gün, İstanbul dışı teslimatlarda ise ortalama dört (4) gün sürmektedir. 

İade Süreci


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç on dört (14) gün içerisinde değişim veya iade edebilirsiniz. İade işlemi için, asağıdakı formu doldurarak iade talebi oluşturmalısınız. Sonrasında size iadeniz için kargo bilgilerini iletecegiz.

İade edeceğiniz ürünün kutusu, ambalajı ve varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır ve ürün tekrar satılabilirlik halini korumalıdır (tadilat görmemiş, kirlenmemiş, kullanılmamış, yıkanmamış olmalıdır). Ürünlerde bulunan güvenlik etiketi koparılmamış olmalıdır. Aksi halde iade ve değişim talebiniz kabul edilmeyecektir.

İşlem iadesi, ürünün depomuza ulaşmasından ortalama üç (3) iş günü içerisinde sağlanmaktadır.

Para İadesi

İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre (Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Banka işlemlerinin yapılmadığı, hafta sonu, bayram, resmi tatiller ve özel günler de işlem yapılmamaktadır.

İade Formu
İade Nedenini Belirtiniz

Teşekkür ederiz! İade bilgileri için e-mail adresinizi kontrol ediniz.

bottom of page